ÇELİK KASA HAKKINDA


Çelik kasa neden gerkli

Ucuz çelik kasa fiyatlari

Ev için kasa nasıl olmalı

Şifreli Çelik para kasasi

Çelik kasa Hakında bilgi

Çelik kasa Fiyatlari           


2. El Çelik Kasa  kulanışlı
  Yeni  Booil safe  Ev Kasaları
   Serisi BS-T360 Modeli
  NT-fire 017 yagın sertifikalı
  Güveli Çelik kasa
  www.nascelik.com
Etiketler:   Nas Çelik ,Çelik Kasa .Para kasasi Ev Kasalari, Çelik Dosya Dolabi,Çelik Soyunma Dolabi,Data Kasasi,Ev Kasasi,Nas Celik Kasa,
Product Groups :            Data safe, Office Safes, wall Safes, Hotel Safe, Jeweler Safes, Fire Safes

                  NAS ÇELİK KASA
       DEĞERLERİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR....
                      BİZE ULAŞIN  0216 54012 36.

   ÜRÜNLERİMİZ      
Nas Çelik Para Kasalari; 1992 yilinda çelik para kasasi imalatina başlamis olup
2000 yilina kadar yalnizca piyasada taninan büyük markalara fason çelik kasa yapmistir. 2002 yılında yeni yapilanmayla atölyesini Gaziantep Çelik Atölyesi'ne tasiyarak siz degerli müşterilerimize aracisiz hitap etmektedir. Kiymetlerinizi kendimiz için kıymetli bildik.
Gerek kullanim malzeme gerekse estetik görünümü ile kullanilanlarca başkalarina tavsiye edilmektedir. Titiz isçilik ve kaliteli malzeme kullaniminin getirdigi saglamligi ile son derece dayaniklidir. Kasalarimizin güvenlik sistemi kolay kullanim özellikleri göz önüne alinarak, çift kilit sistemi, kademeli kilit özel formül modelleri ile çok ileri düzeye getirilmistir.

Büro ve evlerimizdeki kullanim amacina uygun, çeşitli ebat ve modellerde kasalar üretilmektedir. Duvara gömme kasalar dış cepheye uygun olup, gizlilik özelliğine sahiptir. Ayrica arzu edildiginde sifre de takilir.

Hizmet anlayışı doğrultusunda ürün çeşitliliği yanı sıra fonksiyonellik estetik ve gelişen güvenlik sistemleri teknolojisini müsterisine en iyi sekilde sunmaktadir.
Bu hizmetin verdigi güven ile kisa sürede sektörünün öncü kuruluşları arasinda yerini aldi.
Çelik para kasalari, müşterisine sundugu üstün kalite ve teknik servis hizmetleri ile kısa sürede hızla yükselen bir marka olmustur.

Çelik para kasalari, imalat kalitesi ve seçkin referans kitlesi ile yurtiçinde taninan ürünlerine yüksek talepler vardir.

Seçkin müşteri agi ile tüm dünyaya hizmet sunmak amaciyla kalitede ödün vermeme ilkesiyle güvenlik ve güvenlik sistemleri teknolojisinin getirdigi hizmetleri sunmaya devam edecektir.

ÜRÜNLERIMIZ, ÜCRETSIZ ADRESE TESLIM EDILIR.!
NAS ÇELİK   2012                 Benzer sayfalar:: Ev Kasaları  Ofis Kasaları E.mail: İnfo@nascelik.com